matematyka z kodowaniem.

Matematyka jest nauką, z którą nasze przedszkolaki oswajają się w naturalny sposób, podczas zwykłych codziennych czynności i zajęć. Kodowanie natomiast uczy je logicznego myślenia, wnioskowania, działania przyczynowo – skutkowego i opiera się na prostych zabawach i grach bazujących na tym co dziecku najbliższe. Zajęcia prowadzone raz w tygodniu.

angielski.
robotyka.

robotyka.

Podążając za współczesnymi technologiami stworzyliśmy naszym dzieciom przestrzeń do odkrywania tajników robotyki pod okiem specjalistów i na bazie klocków Lego. Jest to połączenie tego co dzieci lubią najbardziej, czyli zabawy, z TIK. Zajęcia prowadzone są raz w miesiącu.

dogoterapia.

Zajęcia prowadzi Pani Basia, z którą współpracujemy od dłuższego czasu. Trenerka nie tylko kocha swojego pupila, ale także dzieci i widać to podczas każdych zajęć. Dzięki niej dzieci mogą wchodzić w bardzo bliski i jednocześnie bezpieczny kontakt z jej pieskiem. Zajęcia prowadzone są raz w miesiącu.

szachy.

Zajęcia prowadzone raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone są w grupie starszej i pozwalają kształtować umiejętność logicznego myślenia, koncentracji i skupienia. Dzięki nim możemy uczyć się zdrowej rywalizacji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych i w obliczu przegranej.

edukacja 3D.

Jest to nowość w naszym przedszkolu, zgodna także z Kierunkami Polityki Oświatowej Państwa, wykorzystująca Druk 3D do budowania i tworzenia pomysłowych przedmiotów jak np. zakładka do książki, czy ruchome zabawki. Zajęcia prowadzone są raz na kwartał.

sensoplastyka.

sensoplastyka.

Zajęcia prowadzi raz w miesiącu Pani Grażyna. Wynikają one z naszego przeświadczenia, że dziecko, aby mogło dobrze się rozwijać potrzebuje wielu różnych bodźców, także takich, które pomogą mu dostymulować swoje zmysły, ale również wyciszyć się i odpocząć.

owady i spółka.

Rozwijając zainteresowania naszych przedszkolaków korzystamy także z zajęć, które pozwalają nam bardzo blisko i w środowisku dzieci obcować z takimi zwierzętami jak różnego rodzaju płazy, gady czy pająki. Są one zawsze ciekawym i wyczekiwanym doświadczeniem. Zajęcia prowadzone są raz na kwartał.

angielski.