biblioteka.

Potrzebujesz nowych książeczek dla Twojego dziecka? Mamy ponad 500 tytułów. Każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie. Staramy się by nasza biblioteka była nie tylko różnorodna, ale także by pojawiały się w niej nowości oraz książki w języku angielskim. Jest to podstawowy profil naszego przedszkola, więc także książeczek w wydaniu angielskim nie mogło w niej zabraknąć. Książki wypożyczamy bez limitu czasowego i w wygodnej dla każdego formie. Każdy rodzic przychodząc lub wychodząc z przedszkola może zabrać książkę, wystarczy tylko wpisać na listę swoje imię i nazwisko oraz numer wypożyczonej książki.

biblioteka.
stołówka.

kuchnia.

Jesteśmy przedszkolem, które posiada własną kuchnię, czyli nie korzystamy z cateringu, a wszystkie pełnowartościowe posiłki przygotowujemy od samego początku na miejscu w przedszkolu. Nie korzystamy z półproduktów, a nasze jadłospisy są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, które dotyczy żywienia małych dzieci, a także z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wiemy jak ważne w rozwoju i zdrowiu małego dziecka jest właściwe żywienie, dlatego dbamy o jakość produktów z których przygotowywane są posiłki dla naszych przedszkolaków. Jeśli jest taka potrzeba to oczywiście, zawsze nasz jadłospis dostosowujemy do wszelkich alergii i nietolerancji pokarmowych. Zobacz przykładowy jadłospis.

monitoring.

W salach zainstalowany jest monitoring, do którego dostęp mają tylko rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Monitoring współdziała z aplikacją na telefonie, więc jest bardzo prosty w obsłudze, funkcjonalny, a także dostępny praktycznie wszędzie i o każdej porze.

świetlica.
wypopsażenie.

wyposażenie.

  • liczne pomoce dydaktyczne
  • rzutnik z ekranem, z którego korzystamy podczas warsztatów (także dla rodziców np. logopedycznych) oraz podczas m.in. uwielbianej przez dzieci Zielonej Nocy (odbywa się ona raz w roku, najczęściej w czerwcu i jest to noc z okazji pożegnania 6 – latków, które odchodzą do szkoły. Zawiera wiele atrakcji i tworzy wiele niezapomnianych wrażeń.)
  • bogate zaplecze zabawek edukacyjnych dla dzieci
  • stoliki, krzesła, szafki i wszystko co jest użytkowane przez dzieci posiadają stosowne atesty i certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo

plac zabaw.

Regularnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Nasz plac zabaw niedawno przeszedł gruntowną modernizację, a więc jest nie tylko bezpieczny, ale także uwzględnia wszelkie potrzeby naszych przedszkolaków.

świetlica.